Без рубрики

IV Всеукраїнський конкурс навчальних судових дебатів з податкового права

10.05.2018
Адвокатське об’єднання «Шкребець і партнери» виступило співорганізатором IV Всеукраїнського конкурсу навчальних судових дебатів з податкового права, що відбувся 27 квітня в стінах Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Керуючий партнер Адвокатського об’єднання, Євгеній Шкребець, разом з іншими фахівцями з податкового права, оцінював команди у складі журі. Конкурс видався надзвичайно цікавим, а боротьба – запеклою. Команди представили цікаві вирішення кейсу, розробили обґрунтовані правові позиції, показали високий рівень знань. Дякуємо членам журі і Національному юридичному університету імені Ярослава Мудрого за організацію заходу, а учасникам – за високий рівень підготовки, наполегливість і блискучі знання, які були повною мірою розкриті під час проведення конкурсу.

Тендерное равенство?

01.03.2018
Партнер АО «Шкребець і партнери» взяв участь у дискусії про систему ProZorro. В дискусії про систему ProZorro було задане питання: чи все було зроблено для того, аби державні закупівлі були максимально прозорі та відкриті.

Топ-50 провідних юридичних фірм України.

12.12.2017
За підсумками одного з самих авторитетніших досліджень ринку юридичних послуг, яке щорічно проводиться газетою «Юридическая практика», Адвокатське об’єднання увійшло в топ-50 провідних юридичних фірм України, єдиною з Харківського регіону.

13.12.2014
Адвокатське об`єднання «Шкребець і партнери» стало Генеральним партнером круглого столу на тему «Підвищення ефективності судового захисту суб’єктів господарювання», що відбувся 12 грудня 2014 року в приміщенні господарського суду Харківської області. Співорганізаторами такого заходу були господарський суд Харківської області та Асоціація правників України. На даному заході із доповіддю виступив Олексій Менів, партнер АО «Шкребець і партнери», в якій наголосив на суперечливостях та неузгодженостях в чинному законодавстві з питань визначення розміру плати за послуги адвокатів та її компенсацію після закінчення судового процесу.