Новини


 • Цьогорічний англомовний довідник Ukrainian Law Firms: A handbook for foreign clients 2022 вийшов не зовсім звичним – без традиційних рейтингових таблиць, утім, з ґрунтовним аналізом юридичного ринку. Партнер АО «Шкребець і партнери», Олексій Менів, розповів про кримінальний процес під час воєнного стану, законодавчі зміни та його особливості.

  30.12.2022


 • Війна внесла свої корективи у роботу багатьох компаній, у тому числі і в роботу АО «Шкребець і партнери». Що змінилося, як ми зараз працюємо, та які плани маємо на майбутнє, розповів керуючий партнер Об’єднання, Євгеній Шкребець, в інтерв’ю для спецвипуску ТОП-50 газети Юридична практика. Запрошуємо Вас почитати про те, як зараз працює Харків, як війна змінила формат нашої роботи, які практики є затребуваними та які очікування від 2023 року, в інтерв’ю Євгенія Федоровича за посиланням:

  23.12.2022


 • Адвокати АО «Шкребець і партнери» здійснили успішний супровід Комунального підприємства «Жилкомсервіс» у податковому спорі на суму 1,365 млрд грн. 09.11.2022 Верховний Суд відмовився задовольнити касаційну скаргу Північного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків і залишив без змін рішення Харківського окружного адмінсуду від 01.07.2020 та постанову Другого апеляційного адмінсуду від 17.02.2021 (у справі №520/13607/19), якими було задоволено позов Комунального підприємства «Жилкомсервіс» до податківців і скасовано податкове повідомлення-рішення в частині нарахування грошового зобов`язання з податку на прибуток в сумі 1,365 млрд грн (у т.ч. 1,09 млрд грн – за податковими зобов`язаннями та 273 млн грн – штрафні санкції). *Нагадуємо, що саме цей спір став найбільшим податковим спором 2021 року за версією газети «Юридична практика».

  13.12.2022


 • Попри війну та усі пов’язані з нею складнощі, АО «Шкребець і партнери» продовжує працювати. Дуже приємно, що у цьогорічному рейтинговому дослідженні «ТОП-50 провідних юридичних фірм України», яке проводиться видавництвом «Юридична практика» ми увійшли до ТОП-50, вкотре покращивши свої позиції, а саме: 1. 29 місце серед ТОП-50 провідних юридичних фірм України, що на чотири позиції вище, ніж у минулому році! 2. ТОП-3 серед регіональних фірм в Україні. Дякуємо видавництву «Юридична практика» за кропітку роботу з проведення дослідження у цей непростий час та за високе визнання.

  12.12.2022


 • 2022 рік видався надскладним, особливо для харківського бізнес-середовища. Ми завжди пишалися тим, що головний офіс АО «Шкребець і партнери» знаходиться у м. Харків. Тож коли почалася війна, більшість із нас перебувала саме у Харкові і на собі відчула, що таке війна. Тож партнер АО «Шкребець і партнери», Олексій Менів, у своєму інтерв’ю газеті «Юридична газета», розповів, як саме війна вплинула на роботу юристів, які рішення довелося прийняти в умовах повномасштабного вторгнення та як ми працюємо зараз. Запрошуємо прочитати інтерв’ю за посиланням:

  09.12.2022


 • Попри відключення світла і повітряні тривоги видавництвом Юридична практика було проведено V Business & Legal Real Estate Forum. Адвокат АО «Шкребець і партнери» Антон Мартиненко виступив модератором сесії «Комерційна нерухомість сьогодні та після перемоги». Учасники обговорили особливості купівлі-продажу нерухомості під час війни, останні податкові нововведення, що стосуються первинного та вторинного ринків житла, чим ТРЦ/БЦ можуть дійсно привабити орендарів, як зберігати комерційну нерухомість та її прибутковість під час війни, а також ряд інших питань. Дякуємо організаторам та учасникам за те, що попри усі незручності, вдалося провести цікаву дискусію стосовно актуальних питань під час війни.

  24.11.2022

Архів Новин
Нагороди