Новини


 • ⚡️28 листопада пройшов Всеукраїнський турнір «Судові дебати із цивільного права і цивільного процесу», який був організований Харківським осередком Ліги студентів Асоціації правників України. ✅АО «Шкребець і партнери» виступило партнером цих судових дебатів, а адвокат Об’єднання Kateryna Isayeva – суддею змагань. 🏆Щиро вітаємо команду-переможця і дякуємо організаторам за цікаву фабулу, якісну організацію, а учасникам – за підготовку та гідні виступи!

  01.12.2020


 • 🏆Адвокат практики кримінального права АО «Шкребець і партнери», Руслан Бекузаров успішно здійснив захист клієнта у кримінальному провадженні, отримавши черговий виправдувальний вирок. ⚡️Клієнт обвинувачувався у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 368 КК України, тобто в одержанні неправомірної вигоди службовою особою, а саме в одержанні службовою особою неправомірної вигоди для себе за не вчинення та вчинення такою службовою особою в інтересах того , хто надає неправомірну вигоду та в інтересах третьої особи дій, з використанням наданої їй влади та службового становища, а також у шахрайстві (ч. 1 ст. 190 КК України). Вироком Ленінського районного суду м. Харкова по справі № 642/957/17 від 03.10.2018. клієнта було виправдано. 🎉Ухвалою Харківського апеляційного суду від 17.11.2020 вищезазначений вирок було залишено без змін. 🏆Вітаємо колегу з перемогою і бажаємо подальших успіхів!

  30.11.2020


 • 🏆Партнера АО «Шкребець і партнери», Сергія Глотова обрано представником комітету Асоціації правників України з інтелектуальної власності у Східному регіоні. 🏆Вітаємо Сергія з обранням на цю посаду і бажаємо натхнення для подальших звершень! ❕Представники комітетів в регіонах мають повноваження, аналогічні повноваженням голів комітетів: ініціювання проведення заходів та професійних обговорень, збір інформації для аналітичних досліджень, експертне представництво комітету в регіоні.

  11.11.2020


 • 🎉Вітаємо практику кримінального права АО «Шкребець і партнери» з визнанням у престижному дослідженні «Вибір клієнта: 100 найкращих юристів України», яке щорічно проводиться виданням Юридична газета. 🏆Євгеній Шкребець, керуючий партнер Об’єднання, відзначений серед кращих юристів у сфері White-Collar Crime! 🎉Дякуємо нашим колегам та клієнтам за визнання наших досягнень та позитивні відгуки.

  05.11.2020


 • Уже декілька років перед українським юридичним товариством стоїть важливе, але в деяких випадках гіперболізоване питання про гонорар успіху. Газета Юридична практика виставила на обговорення позицію, висловлену з цього питання Великою Палатою ВС у постанові від 12 травня 2020 року по справі № 904/4507/18. Партнер АО, Юрій Артюх, висловив свою думку з приводу позиції Великої Палати ВС у коментарі газеті «Юридична практика», № 40-41 (1189-1190) від 06.10.2020. Автор звернув увагу на те, що ЄСПЛ не ставить і ніколи не ставив під сумнів гонорар успіху як можливу практику гонорару за надані юридичні послуги. Абсолютно справедливо в своєму рішенні Велика Палата ВС вказала, що гонорар успіху є не чим іншим, як відкладальною обставиною, тобто обставиною, з якою сторони зв’язали виникнення своїх прав і обов’язків і щодо якої невідомо, настане вона чи ні. Запрошуємо Вас ознайомитися з коментарем у номері газети за посиланням: https://bit.ly/3jS21vR.

  12.10.2020


 • 7 жовтня відбувся VIII Щорічний форум юрисконсультів від видавництва «Юридична практика», партнером якого вже традиційно стало АО «Шкребець і партнери». Адвокат Об’єднання, Pavel Otenko виступив спікером сесії, присвяченої кримінально-правовим викликам для бізнесу. Павло розповів учасникам форуму про кримінально-правові наслідки податкових та інших перевірок. Річ йшла про те, які наразі існують типи перевірок, їх наслідки та особливості роботи адвоката в таких справах. Дякуємо учасникам, спікерам та організаторам форуму за чудову можливість зустрітися і обговорити актуальні для бізнесу питання.

  08.10.2020

Архів Новин
Нагороди