Новини


 • Попри війну та пов’язані з нею складнощі, АО «Шкребець і партнери» продовжує працювати. І приємно бачити, що Об’єднання відзначено одним з найпрестижніших міжнародних рейтингів – Legal500. Раді повідомити, що цього року Об’єднання було визначено однією з фірм-лідерів у практиках White-Collar Crime (Tier 4) та Будівництва і нерухомості (Tier 3). Керуючий партнер Євгеній Шкребець та партнер Олексій Менів були згадані як голови відповідних практик та досвідчені юристи у вищезазначених сферах. Вітаємо команду з черговим досягненням!

  12.04.2023


 • Партнер АО «Шкребець і партнери», Олексій Менів, надав коментар для журналістського розслідування видання VESTI, стосовно можливості набуття українцями другого громадянства. Олексій пояснив, яким чином наразі регулюється питання подвійного громадянства, та за яких умов друге громадянство не є порушенням. До таких випадків, зокрема, відносяться випадки автоматичного набуття громадянства, коли особа не звертається самостійно з заявою або клопотанням.

  02.03.2023


 • Адвокатське об’єднання «Шкребець і партнери» виступило партнером Legal Anti-Corruption Forum, що відбувся 8 лютого, організований газетою Юридична практика. Молодший партнер Об’єднання Антон Мартиненко модерував третю сесію Форуму, яка була присвячена роботі з доказами. Поговорили про доказування факту корупції та типові помилки органів досудового розслідування, недопустимість доказів у практиці ВАКС, електронні докази, економічні експертизи в антикорупційних справах. Щиро дякуємо організаторам та учасникам форуму за прекрасний захід, який було цікаво та корисно відвідати.

  13.02.2023


 • Цьогорічний англомовний довідник Ukrainian Law Firms: A handbook for foreign clients 2022 вийшов не зовсім звичним – без традиційних рейтингових таблиць, утім, з ґрунтовним аналізом юридичного ринку. Партнер АО «Шкребець і партнери», Олексій Менів, розповів про кримінальний процес під час воєнного стану, законодавчі зміни та його особливості.

  30.12.2022


 • Війна внесла свої корективи у роботу багатьох компаній, у тому числі і в роботу АО «Шкребець і партнери». Що змінилося, як ми зараз працюємо, та які плани маємо на майбутнє, розповів керуючий партнер Об’єднання, Євгеній Шкребець, в інтерв’ю для спецвипуску ТОП-50 газети Юридична практика. Запрошуємо Вас почитати про те, як зараз працює Харків, як війна змінила формат нашої роботи, які практики є затребуваними та які очікування від 2023 року, в інтерв’ю Євгенія Федоровича за посиланням:

  23.12.2022


 • Адвокати АО «Шкребець і партнери» здійснили успішний супровід Комунального підприємства «Жилкомсервіс» у податковому спорі на суму 1,365 млрд грн. 09.11.2022 Верховний Суд відмовився задовольнити касаційну скаргу Північного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків і залишив без змін рішення Харківського окружного адмінсуду від 01.07.2020 та постанову Другого апеляційного адмінсуду від 17.02.2021 (у справі №520/13607/19), якими було задоволено позов Комунального підприємства «Жилкомсервіс» до податківців і скасовано податкове повідомлення-рішення в частині нарахування грошового зобов`язання з податку на прибуток в сумі 1,365 млрд грн (у т.ч. 1,09 млрд грн – за податковими зобов`язаннями та 273 млн грн – штрафні санкції). *Нагадуємо, що саме цей спір став найбільшим податковим спором 2021 року за версією газети «Юридична практика».

  13.12.2022

Архів Новин
Нагороди