Про Нас

Шкребець Євгеній Федорович

Керуючий партнер

Раді вітати Вас в Адвокатському об’єднанні «Шкребець і партнери»

Адвокатське Об’єднання «Шкребець і партнери» є одним з найбільших представників ринку юридичних послуг Східного регіону України.

Наші фахівці надають широкий спектр послуг в сфері права, що дозволяє нам знаходити індивідуальний підхід до кожного клієнта та надавати саме ту правову допомогу, якої клієнт потребує у певний момент.

За 12 років існування на ринку наше Об’єднання перетворилося на провідну багатопрофільну юридичну компанію зі штатом понад 20 фахівців у різних галузях права, яка надає послуги найбільшим підприємствам не тільки Харківської області, але і всього Східного регіону.

«Шкребець і партнери» кожен день приймає участь у 3-4 судових засіданнях, що в рік складає більше 1000 судових засідань у судах різних інстанцій та спеціалізацій, а клієнтська база нараховує понад 100 постійних клієнтів.

АО «Шкребець і партнери» з упевненістю пропонує Вам, нашим майбутнім клієнтам і партнерам, свої послуги і гарантує, що виконуючи роботу для Вас, ми досягнемо максимально можливого результату.