Архів Новин

Cпівпраця з адвокатським офісом «Коваленко, Зєрнопольський і партнери»

11.01.2019
Адвокатське об’єднання «Шкребець і партнери» вітає початок партнерської співпраці з нашими ізраїльськими колегами – адвокатським офісом «Коваленко, Зєрнопольський і партнери» . Завдяки спільній ефективній співпраці ми посилюємо напрямки практик правового консалтингу бізнесу та фізичних осіб з питань корпоративного, цивільного, імміграційного, трудового права, а також супроводу інвестицій в Ізраїлі та Україні. Детальніше о послугах.

Відкрито новий філіал!

17.10.2018
Адвокатське об’єднання «Шкребець і партнери» відкрило новий філіал у м. Краматорськ за адресою: 84301, м. Краматорськ, вул. Ярослава Мудрого, 48А, оф. 201. Голова офісу – Луньов Валентин Олександрович.

«Податковий юрист» НЮУ імені Ярослава Мудрого

12.09.2018
Керуючий партнер Адвокатського об’єднання «Шкребець і партнери», кандидат юридичних наук Євген Шкребець виступить партнером і спікером програми «Податковий юрист» НЮУ імені Ярослава Мудрого. Освітня програма «Податковий юрист» дає змогу отримати теоретичні знання та практичні навички застосування податкового законодавства, які знадобляться кожному юристу незалежно від того, яка спеціалізація буде ним обрана у подальшому. Нам дуже приємно підтримувати освітні проекти, які сприяють розвитку молоді і появі конкурентоспроможних фахівців у галузі податкового права.

Харківський міжнародний юридичний форум

07.09.2018
Адвокатське об’єднання «Шкребець і партнери» вже вдруге виступає партнером Харківського міжнародного юридичного форуму, який збере правників з усіх куточків України та світу. Цей форум – найбільша юридична подія року. Спеціальна тема цьогорічного Форуму – розвиток права в умовах цифрової економіки. Усього планується провести чотири панельні дискусії, у яких будуть приймати участь правники з США, Німеччини, Італії, Литви, Естонії, Польщі і інших країн, судді Конституційного суду України і Верховного Суду, співробітники представництва ЄС, місій ОБСЄ і, безперечно, правники України. Нам дуже приємно бути в числі організаторів такого масштабного заходу. Запрошуємо Вас на форум 25-28 вересня.