Архів Новин

27.12.2019
Керуючого партнера АО «Шкребець і партнери» Евгений Шкребец (Evgeniy Shkrebets) нагороджено орденом «Видатний адвокат України» Національної асоціації адвокатів України. Ця почесна відзнака – результат багаторічної праці, професіоналізму та любові до своєї професії. Вітаємо Євгенія Федоровича з відзнакою видатного адвоката і бажаємо підкорення нових вершин!

24.12.2019
Приємні новини під кінець року! За дослідженням Лідери ринку 2019 від Юридична газета АО «Шкребець і партнери» стабільно утримує 35 позицію серед найкращих юридичних компаній в Україні! Окрім того, об’єднання увійшло до лідерів практик в номінаціях: 1. Енергетика та природні ресурси 2. Кримінальне право та процес. 3. 7 місце за фінансовою ефективністю. Дослідження «Лідери ринку» – це щорічне дослідження, яке проводиться виданням «Юридична газета» і базується як на фінансових, так і на репутаційних показниках.

20.12.2019
Адвокат АО «Шкребець і партнери» Максим Шипенко вкотре здійснив успішний захист клієнта у справі про притягнення до адмінвідповідальності за правопорушення пов’язане з корупцією. Відносно посадової особи НУЮ ім. Ярослава Мудрого було складено «корупційний протокол» за ч. 2 ст. 172-6 КУпАП (несвоєчасне повідомлення про суттєві зміни у майновому стані). Ключовим у цій справі було питання правильного встановлення дати набуття права власності клієнта на автомобіль, який придбано за кордоном. Орган національної поліції вважав, що суб’єкт декларування мав повідомити Національне агентство з питань запобігання корупції про придбання автомобіля за кордоном у 10–денний термін із дня оплати за нього по інвойсу, що свідчило про передачу йому такого автомобіля, з чим погодився і суд першої інстанції, визнаючи винним клієнта у вчиненні правопорушення. Апеляційний суд, закриваючи провадження за відсутності події і складу правопорушення, визнав обґрунтованою позицію сторони захисту відносно того, що повідомлення про суттєві зміни у майнового стану, у випадку придбання автомобіля за кордоном слід подавати у 10-денний термін саме з моменту державної реєстрації автомобіля та постановлення його на облік у компетентних органах України, оскільки саме з моменту державної реєстрації автомобіля, особа набуває на нього право власності.

21.11.2019
Черговий рейтинг і чергове голосування! LIGA ZAKON AWARDS 2019– незалежний професійний Рейтинг ринку юридичних послуг, включаючи legal infrastructure. Наразі проходить другий етап цього дослідження – голосування на сайті рейтингу. Пропонуємо підтримати АО «Шкребець і партнери» у номінаціях: 1. Судові спори (суди загальної юрисдикції) 2. Судові спори (господарський процес) 3. Краща юридична компанія у сфері кримінального права 4. Краща юридична компанія у галузі податкового права 5. Краща юридична компанія у сфері нерухомості та будівництва. Окремо пропонуємо голосувати за персоналії – партнерів Об`єдання: 1. Сивак Андрій Юрійович – кращий юрист у напрямку «Судові спори» 2. Менів Олексій – кращий юрист у сфері кримінального права 3. Евгений Шкребец (Evgeniy Shkrebets) – кращий юрист у сфері податкового права.