Архів Новин

10.04.2017
Адвокатами АО “Шкребець і партнери” за наслідками захисту інтересів клієнта в ході досудового розслідування і розгляду справи в суді був отриманий виправдувальний вирок. Судом не було прийнято до уваги жодного доказу сторони обвинувачення. http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/65666598

31.03.2017
В березні 2017 р. за наслідками надання правової допомоги адвокатами АО “Шкребець і партнери” господарським судом м. Києва був задоволений позов ПАТ “Харківська ТЕЦ-5” до НАК “Нафтогаз України” про визнання укладеним договору з останнім. Справа є першим судовим прецедентом, коли НАК “Нафтогаз України” в судовому порядку визнається постачальником “останньої надії” відповідно до норм Закону України “Про ринок природного газу”.

27.03.2017
21.03.2017 р. Апеляційний суд Харківської області підтвердив законність рішення Комінтернівського районного суду міста Харкова про задоволення позову Футбольного клубу «Говерла», інтереси якого представляли адвокати АО «Шкребець і партнери», до колишнього головного тренера клуба Севідова О.В. про стягнення 4 млн. грн. компенсації за дострокове безпідставне розірвання трудового контракту. Справа створює прецедент в застосуванні регламентних норм Федерації футболу України як частини трудового законодавства під час розгляду трудового спору.

12.03.2017
На початку березня поточного року в місті Кривий Ріг на базі КЗОШ І-ІІІ ступенів № 41 відбувся турнір з правознавства для школярів старших класів. Організатором заходу виступив Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого за підтримки Асоціації випускників Університету, а генеральним партнером змагання – Адвокатське об’єднання «Шкребець і партнери». Нагадаємо, що минулого року між АО «Шкребець і партнери» та громадською організацією «Всеукраїнська асоціація випускників Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого» було підписано Меморандум про співпрацю.