Архів Новин

01.12.2020
⚡️28 листопада пройшов Всеукраїнський турнір «Судові дебати із цивільного права і цивільного процесу», який був організований Харківським осередком Ліги студентів Асоціації правників України. ✅АО «Шкребець і партнери» виступило партнером цих судових дебатів, а адвокат Об’єднання Kateryna Isayeva – суддею змагань. 🏆Щиро вітаємо команду-переможця і дякуємо організаторам за цікаву фабулу, якісну організацію, а учасникам – за підготовку та гідні виступи!

30.11.2020
🏆Адвокат практики кримінального права АО «Шкребець і партнери», Руслан Бекузаров успішно здійснив захист клієнта у кримінальному провадженні, отримавши черговий виправдувальний вирок. ⚡️Клієнт обвинувачувався у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 368 КК України, тобто в одержанні неправомірної вигоди службовою особою, а саме в одержанні службовою особою неправомірної вигоди для себе за не вчинення та вчинення такою службовою особою в інтересах того , хто надає неправомірну вигоду та в інтересах третьої особи дій, з використанням наданої їй влади та службового становища, а також у шахрайстві (ч. 1 ст. 190 КК України). Вироком Ленінського районного суду м. Харкова по справі № 642/957/17 від 03.10.2018. клієнта було виправдано. 🎉Ухвалою Харківського апеляційного суду від 17.11.2020 вищезазначений вирок було залишено без змін. 🏆Вітаємо колегу з перемогою і бажаємо подальших успіхів!

11.11.2020
🏆Партнера АО «Шкребець і партнери», Сергія Глотова обрано представником комітету Асоціації правників України з інтелектуальної власності у Східному регіоні. 🏆Вітаємо Сергія з обранням на цю посаду і бажаємо натхнення для подальших звершень! ❕Представники комітетів в регіонах мають повноваження, аналогічні повноваженням голів комітетів: ініціювання проведення заходів та професійних обговорень, збір інформації для аналітичних досліджень, експертне представництво комітету в регіоні.

05.11.2020
🎉Вітаємо практику кримінального права АО «Шкребець і партнери» з визнанням у престижному дослідженні «Вибір клієнта: 100 найкращих юристів України», яке щорічно проводиться виданням Юридична газета. 🏆Євгеній Шкребець, керуючий партнер Об’єднання, відзначений серед кращих юристів у сфері White-Collar Crime! 🎉Дякуємо нашим колегам та клієнтам за визнання наших досягнень та позитивні відгуки.