Новини


 • У травні 2017 року адвокатами АО “Шкребець і партнери” за наслідками захисту інтересів клієнта, який був звинувачений у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України, у Фрунзенському районному суді м. Харкова був отриманий виправдувальний вирок.

  30.05.2017


 • Адвокатами АО “Шкребець і партнери” за наслідками захисту інтересів клієнта в ході досудового розслідування і розгляду справи в суді був отриманий виправдувальний вирок. Судом не було прийнято до уваги жодного доказу сторони обвинувачення. http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/65666598

  10.04.2017


 • В березні 2017 р. за наслідками надання правової допомоги адвокатами АО “Шкребець і партнери” господарським судом м. Києва був задоволений позов ПАТ “Харківська ТЕЦ-5” до НАК “Нафтогаз України” про визнання укладеним договору з останнім. Справа є першим судовим прецедентом, коли НАК “Нафтогаз України” в судовому порядку визнається постачальником “останньої надії” відповідно до норм Закону України “Про ринок природного газу”.

  31.03.2017


 • 21.03.2017 р. Апеляційний суд Харківської області підтвердив законність рішення Комінтернівського районного суду міста Харкова про задоволення позову Футбольного клубу «Говерла», інтереси якого представляли адвокати АО «Шкребець і партнери», до колишнього головного тренера клуба Севідова О.В. про стягнення 4 млн. грн. компенсації за дострокове безпідставне розірвання трудового контракту. Справа створює прецедент в застосуванні регламентних норм Федерації футболу України як частини трудового законодавства під час розгляду трудового спору.

  27.03.2017


 • На початку березня поточного року в місті Кривий Ріг на базі КЗОШ І-ІІІ ступенів № 41 відбувся турнір з правознавства для школярів старших класів. Організатором заходу виступив Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого за підтримки Асоціації випускників Університету, а генеральним партнером змагання – Адвокатське об’єднання «Шкребець і партнери». Нагадаємо, що минулого року між АО «Шкребець і партнери» та громадською організацією «Всеукраїнська асоціація випускників Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого» було підписано Меморандум про співпрацю.

  12.03.2017


 • 10 березня 2017 року в місті Харкові Асоціацією правників України було проведено V Cхідноукраїнський юридичний форум. Одним із партнерів форуму виступило Адвокатське об’єднання «Шкребець і партнери». У якості доповідачів до участі у V Cхідноукраїнському юридичному форумі були запрошені провідні юристи країни, керівники знаних юридичних компаній та адвокатських об’єднань, представники органів виконавчої та судової влади. З огляду на велику кількість учасників та різноманіття актуальних проблем, захід було поділено на чотири сесії. Представники Адвокатського об’єднання «Шкребець і партнери» – адвокати Олексій Менів та Антон Новаков були активними учасниками майже всіх дискусій. Перша сесія «Судова реформа України – результати та рух вперед» (модератор: Максим Шевердін, керуючий партнер АО «Шевердін і партнери») стала своєрідним підбиттям підсумків до змін, розпочатих владою у сфері державного судочинства. Не менш актуальною була тема другої сесії: «Питання, якими переймається бізнес» (модератор: Сергій Смірнов, радник Sayenko Kharenko). Мабуть, найбільш насиченою виявилася третя сесія: «Стратегія управління юридичною фірмою» (модератор: Лада Крімерман, старший партнер ЮК «ФІНЕКС-ПРАВО»). Запам’яталася учасникам і четверта, завершальна сесія юридичного форуму: «Практика застосування норм КПК та КК» (модератор: Олексій Менів, партнер АО «Шкребець і партнери», адвокат, арбітражний керуючий). V Cхідноукраїнський юридичний форум пройшов у теплій, дружній атмосфері. По закінченні заходу всі учасники отримали спеціальні дипломи.

  11.03.2017

Архів Новин
Нагороди