Новини

 • АО “Шкребець і партнери” було відзначено довідником Ukrainian Law Firms
  1.ТОП-10 у практиці кримінального права та посадових злочинів. 2.ТОП-10 регіональних радників у судових спорах. 3.ТОП-4 регіональні радники в практиці податкового права та трансфертного ціноутворення. 4.Керуючий партнер об’єднання Євгеній Шкребець — видатний практик у сфері податків. 5.Партнер об’єднання Менів Олексій — видатний практик в сфері кримінального права та посадових злочинів. Окремо було зазначено про експертизу практики Енергетики та природних ресурсів об’єднання, як відомої місцевої фірми з істотним портфоліо клієнтів на Східній Україні, а також практику нерухомості, оскільки об’єднання здійснювало юридичний супровід великих проектів у цій сфері за версією довідника Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients. 2019. Вітаємо нашу команду з черговою професійною відзнакою!

  02.08.2019

 • Команда Адвокатського об’єднання «Шкребець і партнери» здійснила успішний супровід спору господарського товариства з Державною службою України з питань праці.
  Головним управлінням Державної служби України з питань праці у Харківській області було винесено протиправний припис про усунення порушень та постанову про накладення штрафу на суму, що перевищувала 300 тис. грн. Адвокати об’єднання довели, що оскаржувані постанова та припис є протиправними та такими, що підлягають скасуванню, оскільки відповідачем було порушено порядок проведення заходу державного нагляду (контролю)у формі інспекційного відвідування та оформлення результатів такого заходу, висновки, покладені в основу оскаржуваних рішень, не відповідали фактичним обставинам справи, а висновки про допущення порушень було обґрунтовано неналежними та недопустимими доказами. Позовні вимоги нашого клієнта було задоволено у повному обсязі рішенням Харківського окружного адміністративного суду від 14.01.2019 по справі № 2040/7924/18, яке було залишено без змін Постановою Другого апеляційного адміністративного суду від 06.06.2019 по справі № 2040/7924/18.

  26.06.2019

 • Адвокатське об’єднання «Шкребець і партнери» посіло перше місце в номінації «Регіональна юридична фірма року-2019»
  проекту Legal Awards 2019 від видавництва Юридическая практика. З врахуванням особливостей висування номінантів, коли в випадку перемоги в певній номінації на наступний рік брати участь в цій номінації не дозволяється, Адвокатське об’єднання цією престижною винагородою відзначено вдруге поспіль. Також, Адвокатське об’єднання увійшло до шістки номінантів на юридичну фірму року в сфері WhiteCollarCrime. Дякуємо організаторам та правничій спільноті за високу оцінку нашої роботи. Будемо намагатись відповідати цій відзнаці і в майбутньому.

  10.06.2019

 • У Харкові відбувся Міжнародний форум «Харків: розвиток та інвестиції».
  На форумі було висвітлено питання інвестиційних можливостей Харкова, було презентовано економічний потенціал міста та можливості для бізнесу у регіоні. Партнер Адвокатського об’єднання «Шкребець і партнери» виступив запрошеним спікером і зробив доповідь про юридичні основи для ведення бізнесу в Україні, висвітливши питання, пов’язані з податковим та інвестиційним законодавством. Дякуємо Харківській міській раді за високий рівень організації заходу.

  31.05.2019

 • Адвокатське об’єднання «Шкребець і партнери» виступило партнером VIІ Східноукраїнського юридичного форуму,
  який відбувся 23-24 травня. Партнер об’єднання, Олексій Менів, розповів про те, як адвокату захиститись від незаконних дій правоохоронних органів. Дякуємо організаторам Ukrainian Bar Association , а також партнерам, спікерам та учасникам Форуму за прекрасну організацію та цікавий захід. Приємно було знову зустріти старих друзів та почути багато цікавого.

  24.05.2019

 • Адвокатське об’єднання «Шкребець і партнери» виступило генеральним партнером 5 Навчальних судових дебатів з податкового права,
  які проходили на базі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Керуючий партнер, Євгеній Шкребець, цьогоріч знову виступив членом жюрі цього чудового заходу. Було дуже приємно бачити високий рівень підготовки команд, прекрасно підготовлені правові позиції та захоплені молоді обличчя. Вітаємо переможців і дякуємо за активну участь у навчальних судових дебатах.

  22.05.2019

Архів Новин
Нагороди