Новини


 • Керуючого партнера АО «Шкребець і партнери» Евгений Шкребец (Evgeniy Shkrebets) нагороджено орденом «Видатний адвокат України» Національної асоціації адвокатів України. Ця почесна відзнака – результат багаторічної праці, професіоналізму та любові до своєї професії. Вітаємо Євгенія Федоровича з відзнакою видатного адвоката і бажаємо підкорення нових вершин!

  27.12.2019


 • Приємні новини під кінець року! За дослідженням Лідери ринку 2019 від Юридична газета АО «Шкребець і партнери» стабільно утримує 35 позицію серед найкращих юридичних компаній в Україні! Окрім того, об’єднання увійшло до лідерів практик в номінаціях: 1. Енергетика та природні ресурси 2. Кримінальне право та процес. 3. 7 місце за фінансовою ефективністю. Дослідження «Лідери ринку» – це щорічне дослідження, яке проводиться виданням «Юридична газета» і базується як на фінансових, так і на репутаційних показниках.

  24.12.2019


 • Адвокат АО «Шкребець і партнери» Максим Шипенко вкотре здійснив успішний захист клієнта у справі про притягнення до адмінвідповідальності за правопорушення пов’язане з корупцією. Відносно посадової особи НУЮ ім. Ярослава Мудрого було складено «корупційний протокол» за ч. 2 ст. 172-6 КУпАП (несвоєчасне повідомлення про суттєві зміни у майновому стані). Ключовим у цій справі було питання правильного встановлення дати набуття права власності клієнта на автомобіль, який придбано за кордоном. Орган національної поліції вважав, що суб’єкт декларування мав повідомити Національне агентство з питань запобігання корупції про придбання автомобіля за кордоном у 10–денний термін із дня оплати за нього по інвойсу, що свідчило про передачу йому такого автомобіля, з чим погодився і суд першої інстанції, визнаючи винним клієнта у вчиненні правопорушення. Апеляційний суд, закриваючи провадження за відсутності події і складу правопорушення, визнав обґрунтованою позицію сторони захисту відносно того, що повідомлення про суттєві зміни у майнового стану, у випадку придбання автомобіля за кордоном слід подавати у 10-денний термін саме з моменту державної реєстрації автомобіля та постановлення його на облік у компетентних органах України, оскільки саме з моменту державної реєстрації автомобіля, особа набуває на нього право власності.

  20.12.2019


 • Черговий рейтинг і чергове голосування! LIGA ZAKON AWARDS 2019– незалежний професійний Рейтинг ринку юридичних послуг, включаючи legal infrastructure. Наразі проходить другий етап цього дослідження – голосування на сайті рейтингу. Пропонуємо підтримати АО «Шкребець і партнери» у номінаціях: 1. Судові спори (суди загальної юрисдикції) 2. Судові спори (господарський процес) 3. Краща юридична компанія у сфері кримінального права 4. Краща юридична компанія у галузі податкового права 5. Краща юридична компанія у сфері нерухомості та будівництва. Окремо пропонуємо голосувати за персоналії – партнерів Об`єдання: 1. Сивак Андрій Юрійович – кращий юрист у напрямку «Судові спори» 2. Менів Олексій – кращий юрист у сфері кримінального права 3. Евгений Шкребец (Evgeniy Shkrebets) – кращий юрист у сфері податкового права.

  21.11.2019


 • Скасовано постанови про накладення штрафу на суму більш ніж 1 500 000 грн! Адвокат АО «Шкребець і партнери» Максим Шипенко здійснив чергове успішне представництво клієнта у спорі з Головним управлінням Держпродспоживслужби в Закарпатській області щодо скасування постанов про накладення штрафів за порушення Закону України «Про захист прав споживачів». Штраф у півтора мільйона гривень було накладено за результатами перевірки клієнта, в ході якої, за версією органу контролю, виявлено факт реалізації неякісного автомобільного бензину. У ході розгляду справи було доведено відсутність порушень клієнтом вимог щодо безпечності та якості палива, яке ним реалізується, а також встановлено грубе порушення органом контролю порядку проведення перевірки клієнта, у зв’язку із чим постанови про накладення штрафів – скасовано. Рішення Харківського окружного адміністративного суду по справі № 520/3681/19, винесене 28.08.2019, залишено в силі постановою Другого апеляційного адміністративного суду від 05.11.2019.

  06.11.2019


 • 2-3 листопада Харківським осередком ліги студентів АПУ було проведено ювілейну Х Всеукраїнська школа з кримінального права та процесу. Захід зібрав більш ніж 250 студентів та молодих правників. АО «Шкребець і партнери», розуміючи необхідність підтримання неформальних освітніх заходів, цього року виступило партнером школи. Крім того, адвокат АО «Шкребець і партнери», Іван Лагутін був запрошений на школу спікером із темою «Судовий розгляд кримінальних проваджень: практичні аспекти». Іван поділився своєю практикою захисту клієнтів у кримінальних справах, розповів про досвід захисту клієнтів у white-collar crimes. Дякуємо організаторам за чудовий захід, а учасникам – за неймовірну активність та атмосферу.

  04.11.2019

Архів Новин
Нагороди