Відкрито новий філіал!
![placeholder4](https://shkrebets.com/wp-content/themes/lawyer/images/placeholder4.png)
Адвокатське об’єднання «Шкребець і партнери» відкрило новий філіал у м. Краматорськ за адресою: 84301, м. Краматорськ, вул. Ярослава Мудрого, 48А, оф. 201. Голова офісу – Луньов Валентин Олександрович.
Адвокатське об’єднання «Шкребець і партнери» відкрило новий філіал у м. Краматорськ за адресою: 84301, м. Краматорськ, вул. Ярослава Мудрого, 48А, оф. 201. Голова офісу – Луньов Валентин Олександрович.