Захист працівників АК “Харківобленерго”.
![placeholder4](https://shkrebets.com/wp-content/themes/lawyer/images/placeholder4.png)
Командою адвокатів АО “Шкребець і партнери” здійснено захист працівників АК “Харківобленерго” в рамках кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.
У рамках обрання міри запобіжного заходу підозрюваним, завдяки роботі адвокатів, прокурору було відмовлено у задоволенні клопотання про застосування міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та застави у розмірі 2 000 000 гривень для кожного.