ГОТЕЛЬ CARNAVAL RESORT & SPA

У Харкові в останні п’ять років спостерігається позитивна динаміка розвитку готельного сектора, чому є прикладом готель Карнавал. На території готелю знаходяться 2 ресторани, літній бар «Ріо» і спорт-бар «5-й тайм». Ресторан європейської кухні «Венеція» в своєму меню пропонує страви Італійської, Французької, Англійської і Середземноморської кухні, а також спеціальне дитяче меню і меню «Здоров’я». Зал ресторану, розрахований на 150 місць.
Spa в готелі Карнавал в Харкові – це унікальний простір, в якому панує гармонія краси та естетики. В асортименті спа-центрів спеціальні професійні програми із застосуванням апаратних технологій і сучасних методик корекції ваги та детоксикації організму.
Поєднання апаратних, мануальних та інших методик, використання високоякісної косметологічної продукції забезпечує комплексний естетичний та оздоровчий ефект.
У комплексі Карнавал поза містом вас чекає не тільки сауна, басейн, а й спеціальна ванна з гідромасажем, яка чудово знімає стрес, розслаблює напружені м’язи.