Capital Biosciences Inc.

Capital Biosciences Inc. є компанією, що займається біотехнологіями, зареєстрована в Роквілле, штат Меріленд, діяльність якої присвячена об’єднанню дослідників з усього світу з клінічними базами і сховищами клінічно анотованих зразків тканин високої якості, а також лабораторіями, що надають послуги в галузі клітинної та молекулярної біології.

Компанія прагне до зміцнення глобального партнерства з метою просування науки про життя, досліджень на благо людства. Так як пошук нових ліків і методів лікування стає все більш першорядними завданнями CBI для надання підтримки вченим у їх зусиллях по розширенню і поліпшенню якості життя.

CBI визначив і прийняв сувору біоетичну політику і сприяв розвитку ультрасучасних процедур закупівель біоматеріалів для досягнення високих етичних стандартів у всіх своїх операціях. Всі донори захищені анонімністю та юридичною документацією інформованої згоди із зазначенням можливості використання для медичних науково-дослідних цілей і можливих вигод для наукових відкриттів і людства.